Když už nemůžeš, přidej!
Hledat

2014

 

M-TEAM CUP - 29. listopad Praha Chodov

  • 4. místo kat. 4-7 let - Pánková, Hurtová, Hofmanová
  • 2. místo kat. 8-10 let - Uriková, Náprstková, Krejčová, Titlbachová
  • 3. místo kat. 11-13 let - Sýkorová, Míková, Urbanová

 

FISAF – I. VT 8. listopad Kladno

  • 3. místo kat 8 - 10 let - Nela Trešlová, Nela Trnková, Valentýna, Karhánková, Sára Týčová, Sophie Sipeticová, Nikola Kuklová, Klára Prasková, Michaela Matoušková, Sabina Juránková

 

MISTRY S MISTRY - 1. listopad Český Brod

  • 1. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 2. místo kat. do 8 let - Škachová, Pánková, Vicjanová, Šejnová, Polcarová, Týčová, Krausová
  • 1. místo kat. 8 - 11 let - Berti, Gebhartová, Měkutová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 3. místo kat. 11 - 14 let - Pánková, Němcová, J. Titlbachová , M. Titlbachová,  Mordová, Pavlíčková, Staňková, Braná

 

MISTRY S MISTRY - 11. října Rakovník

  • 1. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 2. místo kat. do 8 let - Škachová, Pánková, Vicjanová, Šejnová, Polcarová, Týčová, Krausová
  • 1. místo kat. 8 - 11 let - Prasková, Karhánková, Trnková, Matoušková, Sipeticová, Týčová, Kuklová, Trešlová, Juránková
  • 2. místo kat. 8 - 11 let - Berti, Gebhartová, Měkutová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 2. místo kat. 11 - 14 let - Pánková, Němcová, J. Titlbachová , M. Titlbachová,  Mordová, Pavlíčková, Staňková, Braná
  • 1. místo kat. dvojice 9-11 let - Karhánková, Týčová
  • 5. místo kat. dvojice 12-15 let - Němcová Mordová

 

FISAF MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY  – 3.-5. října Ostrava

  • 3. místo kat 8 - 10 let - Nela Trešlová, Nela Trnková, Valentýna, Karhánková, Sára Týčová, Sophie Sipeticová, Nikola Kuklová, Klára Prasková, Michaela Matoušková, Sabina Juránková

 

FISAF – III. VT 27.-28. září Praha Petřiny

  • 1. místo kat. 6 - 7 let - Nicol Bechyňová, Gabriela Uriková, Denisa Kalvachová, Tereza Fabišková, Nikola Náprstková, Nikola Hofmanová, Josefína Zrubcová, Klára Kesslová
  • 2. místo kat. 11-13 let - Tereza Braná, Anna Mordová, Karolína Němcová, Aneta Pánková, Andrea Pavlíčková, Kateřina Staňková, Jessica Titlbachová,  Michaela Titlbachová

 

FISAF – I. VT 20. září  Semily

  • 3. místo kat 8 - 10 let - Nela Trešlová, Nela Trnková, Valentýna, Karhánková, Sára Týčová, Sophie Sipeticová, Nikola Kuklová, Klára Prasková, Michaela Matoušková, Sabina Juránková

 

MISTRY S MISTRY - 20. září Kralupy nad Vltavou

  • 2. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 3. místo kat. 8 - 11 let - Berti, Gebhartová, Měkutová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 3. místo kat. 11 - 14 let - Pánková, Němcová, J. Titlbachová , M. Titlbachová,Mordová, Pavlíčková, Staňková, Braná
  • 7. místo kat. dvojice 12-15 let - Němcová Mordová

 

FISAF – III. VT 7.-8. června  Mladá Boleslav

  • 1. místo kat. 6 - 7 let - Nicol Bechyňová, Gabriela Uriková, Denisa Kalvachová, Tereza Fabišková, Nikola Náprstková, Nikola Hofmanová, Josefína Zrubcová, Klára Kesslová
  • 2. místo kat. 11-13 let - Tereza Braná, Anna Mordová, Karolína Němcová, Aneta Pánková, Andrea Pavlíčková, Kateřina Staňková, Jessica Titlbachová,  Michaela Titlbachová, Aneta Matějcová

 

FINÁLE BOHEMIA AEROBIC TOUR - 31. květen  Kutná Hora

  • 1. místo kat. do 6 let - Pánková, Týčová, Polcarová, Richterová, Krausová Škachová, Vicjanová, Šejnová
  • 1. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 1. místo kat. do 11 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 1. místo kat. do 11 let - Uriková, Titlbachová, Míková, Náprstková, Krejčová, Zrubcová, Sýkorová

 

FINÁLE MISTRY S MISTRY - 24. květen  Praha Říčany

  • 1. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 1. místo kat. 8 - 11 let - Prasková, Karhánková, Trnková, Matoušková, Sipeticová, Týčová, Kuklová, Krausová
  • 6. místo kat. 8 - 11 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 3. místo kat. 11 - 14 let - Pánková, Němcová, J. Titlbachová , M. Titlbachová, Matějcová, Mordová, Pavlíčková, Staňková, Braná
  • 3. místo kat. 9-11 let (sportovní aerobik dvojice) - Karhánková, Týčová
  • 5. místo kat. 12-15 let (sportovní aerobik dvojice) - Němcová, Mordová

CHODOVSKÉ BERUŠKY - 24. květen  Praha Chodov

  • 1. místo kat. do 11 let - Uriková, Titlbachová, Míková, Náprstková, Krejčová, Zrubcová, Sýkorová

 

FISAF – III. VT 17.-18. květen Semily

  • 1. místo kat. 6 - 7 let - Nicol Bechyňová, Gabriela Uriková, Denisa Kalvachová, Tereza Fabišková, Nikola Náprstková, Nikola Hofmanová, Josefína Zrubcová, Klára Kesslová
  • 5. místo kat.  8-10 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Gluckseligová, Měkutová
  • 3. místo kat. 11-13 let - Tereza Braná, Anna Mordová, Karolína Němcová, Aneta Pánková, Andrea Pavlíčková, Kateřina Staňková, Jessica Titlbachová,  Michaela Titlbachová, Aneta Matějcová

 

BOHEMIA AEROBIC TOUR - 11. květen - Hradec Králové

  • 3. místo kat. do 6 let - Pánková, Týčová, Polcarová, Richterová, Krausová Škachová, Vicjanová, Šejnová
  • 1. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 2. místo kat. do 11 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 3. místo kat. do 11 letUriková, Titlbachová, Míková, Náprstková, Krejčová, Zrubcová, Sýkorová

FISAF – I. VT 10. květen Havlíčkův Brod

  • 3. místo kat 8 - 10 let - Nela Trešlová, Nela Trnková, Valentýna, Karhánková, Sára Týčová, Sophie Sipeticová, Nikola Kuklová, Klára Prasková, Michaela Matoušková

 

MISTRY S MISTRY - 3.-4. květen - Havířov

  • 7. místo kat. 12-15 let - Němcová, Mordová

 

BOHEMIA AEROBIC TOUR - 26. duben Kutná Hora

  • 1. místo kat. do 6 let - Pánková, Týčová, Polcarová, Richterová, Krausová Škachová, Vicjanová, Šejnová
  • 3. místo kat. do 11 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 5. místo kat. do 11 let Uriková, Titlbachová, Míková, Náprstková, Krejčová, Zrubcová, Sýkorová

 

FISAF – II. VT 25.-26. dubna Louny

  • 1. místo kat 8 - 10 let - Nela Trešlová, Nela Trnková, Valentýna, Karhánková, Sára Týčová, Sophie Sipeticová, Nikola Kuklová, Klára Prasková, Michaela Matoušková

 

FISAF – III. VT 25.-26. dubna Louny

  • 2. místo kat. 6 - 7 let - Nicol Bechyňová, Gabriela Uriková, Denisa Kalvachová, Tereza Fabišková, Nikola Náprstková, Nikola Hofmanová, Josefína Zrubcová, Klára Kesslová
  • 6. místo kat.  8-10 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Gluckseligová, Měkutová
  • 1. místo kat. 11-13 let - Tereza Braná, Anna Mordová, Karolína Němcová, Aneta Pánková, Andrea Pavlíčková, Kateřina Staňková, Jessica Titlbachová,  Michaela Titlbachová, Aneta Matějcová
  • 2. místo kat. 11-13 let (SA týmy) - Valentýna Karhánková, Sára Týčová
  • 2. místo kat. 11-13 let (SA jednotlivkyně) - Valentýna Karhánková

 

MISTRY S MISTRY - 19. - 20. duben - Praha Letňany

  • 1. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 1. místo kat. 8 - 11 let - Prasková, Karhánková, Trnková, Matoušková, Sipeticová, Týčová, Kuklová, Krausová
  • 5. místo kat. 8 - 11 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 5. místo kat. 11 - 14 let - Pánková, Němcová, J. Titlbachová , M. Titlbachová, Matějcová, Mordová, Pavlíčková, Staňková
  • 5. místo kat. 9-11 let - Karhánková, Týčová
  • 12. místo kat. 12-15 let - Němcová Mordová

BOHEMIA AEROBIC TOUR - 13. duben 2014 Náchod

  • 1. místo kat. do 11 let - Uriková, Titlbachová, Náprstková, Zrubcová, Krejčová, Zíková, Sýkorová 

 

BOHEMIA AEROBIC TOUR - 5. duben 2014 Jičín

  • 1 místo kat. do 6 let  - Pánková, Ryjáčková, Polcarová, Richterová, Krausová, Vicjanová, Šejnová
  • 2. místo kat. do 11 let Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 2. místo kat. do 11 let  - Uriková, Titlbachová, Náprstková, Zrubcová, Krejčová, Zíková, Sýkorová 

 

BOHEMIA AEROBIC TOUR - 30. březen 2014 Nymburk

  • 1. místo kat. do 6 let - Pánková, Týčová, Polcarová, Richterová, Krausová Škachová, Vicjanová, Šejnová
  • 1. místo kat. do 8 letBechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 2. místo kat. do 11 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 5. místo kat. do 11 let Uriková, Titlbachová, Náprstková, Zrubcová, Krejčová, Zíková, Sýkorová 

 

DĚTI V AKCI - 29. březen 2014 Praha

  • 1. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 1. místo kat. 8 - 11 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová

MISTRY S MISTRY - 22.-23. březen 2014 Říčany

  • 1. místo kat. do 8 let - Bechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 1. místo kat. 8 - 11 let - Prasková, Karhánková, Trnková, Matoušková, Sipeticová, Týčová, Kuklová, Krausová
  • 6. místo kat. 8 - 11 let - Berti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 5. místo kat. 11 - 14 let - Pánková, Němcová, J. Titlbachová , M. Titlbachová, Matějcová, Mordová, Pavlíčková, Staňková

MISTRY S MISTRY - 15. březen 2014 Roudnice nad Labem

  • 1. místo kat. do 8 letBechyňová, Kalvachová, Uriková, Zrubcová, Hofmanová, Fabišková, Kesslová, Náprstková
  • 1. místo kat. 8 - 11 let - Prasková, Karhánková, Trnková, Matoušková, Trešlová, Týčová, Kuklová, Krausová
  • 3. místo kat. 8 - 11 letBerti, Gebhartová, Havlová, Cusacková, Brédová, Grillová, Majtanová, Glückseligová
  • 2. místo kat. 11 - 14 let - Pánková, Němcová, J. Titlbachová , M. Titlbachová, Matějcová, Mordová, Pavlíčková, Staňková

FISAF – II. VT 8. březen 2014 Praha

  • 1. místo kat 8 - 10 let - Nela Trešlová, Nela Trnková, Valentýna, Karhánková, Sára Týčová, Sára Krausová, Nikola Kuklová, Klára Prasková, Michaela Matoušková

 

FISAF – III. VT-22. únor 2014 Praha

  • 2. místo kat. 6 - 7 let - Nicol Bechyňová, Gabriela Uriková, Denisa Kalvachová, Tereza Fabišková, Nikola Náprstková, Nikola Hofmanová, Josefína Zrubcová, Klára Kesslová
  • 1. místo kat. 11-13 let - Tereza Braná, Anna Mordová, Karolína Němcová, Aneta Pánková, Andrea Pavlíčková, Kateřina Staňková, Jessica Titlbachová,  Michaela Titlbachová, Aneta Matějcová
 
© acangels.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma